• İSTANBUL : Mehmet Akif Mh. Nazlı Sokak 2/B Çekmeköy /İstanbul
  • Tel: +90 (530) 692 07 84
  • E-Mail: info@celikhasirfiyat.com

Raf Teli

Ürün Kategorileri
Raf Teli

Raf teli punta kaynak sistemiyle imal edilen, mukavemeti yüksek özelliklere sahip bir üründür. Hasır tel imalatıyla benzerlik gösterse de tamamıyla işleniş ve imalat süreci farklıdır.

Ürün kullanım alanları ve sektörü farklılık gösterirken, dayanıklılığına göre sınıflara ayrılmaktadır. Yük ve benzeri taşıma amaçlı kullanılacaksa, kullanım alanının tespiti ve direnç şartlarına göre yerinde bir çalışma yapmak gerekmektedir.

Özelikle marker ve benzeri sektörlerde nesne taşımak amaçlı kullanılmak isteniyorsa, mukavemeti yüksek dirençli teller seçilmelidir. Sadece dekorasyon ve görsel estetik amaçlı kullanımlarda direnci düşük, ince teller seçilerek maliyet düşürülebilir.

Müşteri talep ve isteğine göre tel çapı, göz aralığı istenilen ölçülerde üretilebilen Raf telleri, ayrıca stoklarımızda bulunan ürünlerden biridir. 
 Doğru ürünü uygun fiyatlarda hesaplı hale getirebilirken, kullanım alanı olarak marketlerde reyon standı, tekstilde, depo ve arşivlerde stok ve istifleme işlemleri için rahatlıkla kullanabileceğiniz fonksiyonel bir üründür.

Rengi solmaz, paslanmaz ve küflenme yapmayan özellikleri sayesinde kafes yapımında, market arabası ve inşaat sektöründe de kullanılabilir…