• İSTANBUL : Mehmet Akif Mh. Nazlı Sokak 2/B Çekmeköy /İstanbul
  • Tel: +90 (530) 692 07 84
  • E-Mail: info@celikhasirfiyat.com

Özel Ölçü Hasır Tel

Ürün Kategorileri
Özel Ölçü Hasır Tel

Özel Ölçü Hasır Tel İhtiyaç ve talep doğrultusunda standart ölçünün üstünde üretimi yapılabilen, çelik hasır tel elemanlarından bir diğeridir. Punta kaynak sistemiyle nervürlenerek imalatı yapılan, uygun tel çapları ve göz aralıklarıyla kaynaklama uygulamasıyla müşteri isteğine göre ebat ve çapları ayarlanabilen hasır tel grubudur.

Standart ölçüleri 2 mm ve 8 mm ye kadar değişiklik gösteren özel ölçü hasır teller, siyah (ham) tellerden oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak Krom tel olarak da üretimi yapılabilir. Galvanizli telden üretimi yapılan özel ölçülü hasır teller, küf tutmadığı gibi uzun ömürlü oluşuyla bir çok alanda rahatlıkla kullanılabilme niteliğine sahiptir.

Korozyon direnci arttırılması için üzerine antipas ve boya işlemi yapılan özel ölçü hasır teller, 450 -500 gr/m2 ZN standart ölçüsüyle üretilir. 1006–1008 kalite demirin punta kaynak işleminden geçmesiyle kaynaklanan hasır teller, sıcak daldırma galvanizli telden üretilir. Doğa şartlarına ve çevreye uyumlu oluşuyla etkin bir şekilde tercih edilirken, genellikle kullanım alanları inşaat sektörü, fabrika, site, konut yapımı, park ve bahçe alanları, spor sahaları ve otoyollar ve çevre düzenlenmesinde tercih edilir. 

 Ayrıca küçük ve büyük baş hayvancılıkta kafes teli ve kümes teli olarak da kullanılırken, uygun fiyatı ve uzun ömürlü kullanımı müşterilerin dikkatini çekmektedir.