• İSTANBUL : Mehmet Akif Mh. Nazlı Sokak 2/B Çekmeköy /İstanbul
  • Tel: +90 (530) 692 07 84
  • E-Mail: info@celikhasirfiyat.com

Panel Çit Teli

Ürün Kategorileri
Panel Çit Teli

Panel çit teli çelik hasır tel https://www.celikhasirfiyat.com elemanlarından bir diğeridir, genellikle çit olarak kullanılan panel telleri umumi koruma amacıyla tercih edilmektedir. Kullanımdaki kolaylığı ve mukavemeti yüksek dayanıklı haliyle müşterilerin ihtiyaçlarına uyumlu şekilde üretimi yapılmaktadır.

Çevre güvenlik sistemleri açısından özel bölgeleri çevreleyen ve kollayan yapısıyla duvara benzetilmektedir. Yalnız bazı nitelikleriyle duvarın özelliklerinden ayrılmaktadır.

Doğa şartlarına uyumlu, paslanmaz yapısı ve sağlam oluşuyla sürekli bakım gerektirmez. Panel tellerden oluşan panel çitler galvanizin üzerine polyester kaplama yapılmaktadır. Farklı renk alternatifleri olduğu gibi genellikle 5–20 m aralıklar ile 8+6+8 mm kalınlıklarda bulunmaktadır. 
 Panel tellerden imalatı yapılmakta olan panel çitlerin kullanım alanları tüm yaşam alanlarına uyum sağlayabilmektedir. Okul ve çevre duvarlarında, organize sanayi bölgesinde, askeri alanlarda, hastane ve bahçe çevrelerinde, spor alanlarında ehemmiyet sağlamak için caydırıcı niteliğiyle daha çok tercih edilmektedir.

Toprak üstü zemine betonlama ile montajı yapılır, hem dekoratif hem de estetik bir görünüm sağlarken dayanıklılığı arttırılmıştır. Bakım gerekmediği gibi daha sonrasında sökülerek başka alanlarda da kullanılabilir. Doğa ile özdeş görünümü yanı sıra evcil hayvanları yırtıcılardan korumak amacıyla da kullanılabilir…